VADİLİ
okuma süresi: 3 dak.

Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği halka tanıtıldı

Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği halka tanıtıldı

Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği'nin, 21 Mart tarihinde tanıtım gecesi gerçekleşti.

Yayın Tarihi: 24/03/12 09:34
okuma süresi: 3 dak.
Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği halka tanıtıldı
A- A A+

Büyük ilgi gören tanıtım gecesine, Başbakan İrsen Küçük, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun yanında kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

Gecede konuşma yapan Başbakan Küçük, derneğin gençliğe, spora, kültürel ve sosyal etkinliklere vereceği hizmetlerin küçümsenmeyecek kadar büyük olduğuna vurgu yaparken, bu hizmetlerin devamlılığını temenni ederken, yardımlarını da esirgemeyeceğini ifade etti.

Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun ise yaptığı konuşmada, derneğin HERKES İÇİN SPOR VE ALTERNATİF ETKİNLİKLER EĞİTİM MERKEZİ PROJESİ'ni iki kez irdelediğini ve ülkemizde bir ilki teşkil ettiğini belirtti. Atun, dernek yönetim kurulunun kendilerini onur üyesi olarak kabul etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gençliğin ve geleceğin yapılanmasında her türlü katkılarını esirgemeyeceğini söyledi.

Gecede, Dernek Başkanı Mehmet Adahan tarafından, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun'a yapmış olduğu katkıdan dolayı plaket takdim edildi.

Vadili Belediye Başkanı Mehmet Adahan gecede yaptığı konuşmada, Başbakan İrsen Küçük ile Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun'nun geceye iştiraklerinin kendilerini onurlandırdığını söyledi. Adahan, büyük bir hizmet şevki ile Belediyenin çalıştığını ve belediye hizmetleri çerçevesinde sosyal projenin gerçekleştirilmesi için gençlerle bütünleşmeye çalıştıklarını belirtti. Adahan, hizmetlerin bölge halkına kazandırılması için daha fazla çalışacaklarına vurgu yaptı.

Ayrıca Gece de Dernek Yönetim Kurulu tanıtıldı. Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği'nin Yönetim Kurulu şöyle sıralanıyor;

1- Başkan : Mehmet Adahan

2- AsBaşkan : Orhan ÇİMEN

3- Genel Sekreter : Kürşat Özer

4- Mali İşler Sorumlusu : Buğra TUĞRAL

5- Faal Üye : Hasan ADAHAN

6- Faal Üye : Ahmet ÜLKER

7- Faal Üye : Ahmet ÖZER

8- Faal Üye : Eriş ÇOBAN

9- Faal Üye : Mustafa ÇAKIR

Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği'nin şu an aktif olarak yapmış olduğu faaliyetler

1- Futbol Okulu

2- Satranç Okulu

3- Tiyatro Okulu

4- Bocce Takımı

5- Darts Takımı (2. Takım)

6- HAVA SPORLARI TAKIMI

7- JUDO OKULU

#mesajınızvar
Levent ÖZADAM'dan
#mesajınızvar
Gözden Kaçmadı
#gozdenkacmadi

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.