Mahmut Özçınar, TDBB Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı: Yeni işbirlikleri geliştiriliyor
15 saat önce | Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, TDBB Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı. TDBB Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay burada yaptığı konuşmasında, "Üyelerimiz arasında çeşitli alanlarda iş birliğimizi artırarak aramızdaki kardeşlik bağlarını daha da sağlamlaştırmak için gayret gösteriyoruz” dedi.