İÇ HABERLER
okuma süresi: 3 dak.

Ahmet Savaşan, Dubai Sağlık Turizmi otoritesi direktörü ile görüştü

Ahmet Savaşan, Dubai Sağlık Turizmi otoritesi direktörü ile görüştü

Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı, Milletvekili Dr. Ahmet Savaşan ve yönetim kurulu üyeleri 165 ülkenin katılımıyla Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde düzenlenen Arap Seyahat Pazarı Fuarı'na katıldı.

Yayın Tarihi: 13/05/24 12:40
okuma süresi: 3 dak.
Ahmet Savaşan, Dubai Sağlık Turizmi otoritesi direktörü ile görüştü

Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı, Milletvekili Dr. Ahmet Savaşan ve yönetim kurulu üyeleri 165 ülkenin katılımıyla Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde düzenlenen Arap Seyahat Pazarı Fuarı'na (ATM 2024) katıldı. Savaşan’a KKTC Abu Dabi Temsilcisi Umut Koldaş yanı sıra Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri Doğan Yalkı, Dr. Remzi Gardiyanoğlu ile Dr. İlker İpekdal eşlik etti.

Bu yıl "Girişimcilikle Yeniliklere Güç Vermek: Seyahati Girişimcilik Yoluyla Dönüştürmek" ana teması ile gerçekleştirilen ATM 2024 Dubai fuarı, seyahat endüstrisinin önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Fuara Kuzey Kıbrıs Standı’nda sektör temsilcileri ile birlikte katılan Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı, Milletvekili Dr. Ahmet Savaşan birçok sağlık turizmi ve ülke temsilcisi ile bir araya gelerek Kuzey Kıbrıs’a sağlık turisti gönderilmesine yönelik olarak yeni anlaşmalar imzaladı.

THY’DEN TÜRKİYE’YE GİDEN SAĞLIK TURİSTLERİNE UYGULANAN İNDİRİMLERİN KKTC’YE GENİŞLETİLMESİ İSTENDİ...

Dr. Ahmet Savaşan Dubai temasları kapsamında THY 2. Bölge Satış Başkanı Mahmut Yayla, Ortadoğu ve Kıbrıs Satış Başkan Yardımcısı Erol Şenol, Afrika Satış Başkan Yardımcısı Hikmet Mesut Türkseven ile de bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıda THY’nin uçtuğu bütün parkurlardan Kuzey Kıbrıs Ercan Havaalanı’na gelecek sağlık turistlerine de Türkiye’ye giderken uygulanan özel indirimlerin uygulanması konusu ele alındı.

SAVAŞAN, DUBAİ SAĞLIK TURİZMİ OTORİTESİ DİREKTÖRÜ İLE GÖRÜŞTÜ…

7. Dönem Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Başkanlığını yürüten ve geçtiğimiz günlerde Başkanlığı Moldova’ya devreden Dr. Ahmet Savaşan, fuar temasları kapsamında ayrıca Dubai Sağlık Turizmi Direktörü Mohamed AlMheiri, Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Dubai Başkanı Laila AlJassmi ve Suidi Arabistan Başkanı AhmedAloraij başta olmak üzere birçok ülke temsilcisi ile de görüşerek karşılıklı işbirliklerinin gelişmesine yönelik atılabilecek adımlar konusunda görüş alışverişinde bulundu.

SEKTÖRDEKİ GÜNCEL KONULAR İLE GELECEK TRENDLERİ ÜZERİNE YOĞUN TARTIŞMALAR YAPILDI…

Savaşan ATM 2024- Dubai fuarı kapsamında 200 konuşmacının katılımı ile gerçekleştirilen ve girişimcilik, gelişmekte olan pazarlar, sürdürülebilirlik, yapay zeka, NextGen destinasyonları, seyahat teknolojisi ve gelecek trend tahminleri gibi sektördeki güncel konular ile gelecek trendleri üzerine yoğun tartışmaların gerçekleştirildiği oturumlara da katıldı.

#mesajınızvar
Levent ÖZADAM'dan
#mesajınızvar
Gözden Kaçmadı
#gozdenkacmadi

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.