Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından 'Powerlifting Şampiyonası' düzenlendi
![Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından 'Powerlifting Şampiyonası' düzenlendi](http://ww2.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2haltervevcutgelitirmefederasyonu_1716141343.jpg)
19 Mayıs etkinlikleri çerçevesinde Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından Powerlifting Şampiyonası düzenlendi.
![Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından 'Powerlifting Şampiyonası' düzenlendi](http://ww2.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2haltervevcutgelitirmefederasyonu_1716141343.jpg)
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Alayköy’de, Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından Powerlifting Şampiyonası düzenlendi.
Şampiyona öncesi yapılan açılış konuşmalarında, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Anadolu'ya özgürlük, umut ve güven tohumlarını ekişinin 105. Yılının coşkuyla kutlandığı vurgulandı.
19 Mayıs 1919'da ilk bağımsızlık ateşini yakan büyük önder Atatürk’ün, kazanılan büyük zaferlerin devam etmesi ve vatanın kalkınması için gençlere olan güveni sebebiyle de bu günü onlara armağan ettiğine işaret edildi.
KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu yetkilileri konuşmalarında, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen Powerlifting Şampiyonasına katkılarından dolayı Gönyeli Alayköy Belediyesi Başkanı Hüseyin Amcaoğlu’na teşekkürlerini sundu.
KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu açıklamasına göre, kadınlar ve erkekler kategorilerinde yapılan yarışmalar sonucu sıklet birincileri ve genel klasman şampiyonları belirlendi.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.