Hilltop Restoran'da yangın: Küle döndü
![Hilltop Restoran'da yangın: Küle döndü](http://ww2.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2hilltop_1716015255.jpg)
Lapta-Başpınar’da faaliyet gösteren Hilltop Restoran, meydana gelen yangın sonucunda küle döndü.
![Hilltop Restoran'da yangın: Küle döndü](http://ww2.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2hilltop_1716015255.jpg)
Lapta-Başpınar’da Turgut Reis Sokak üzerinde bulunan "Hilltop" adlı restoranda saat 02.30 sıralarında henüz tespit edilemeyen bir sebepten dolayı yangın meydana geldi.
Yangın itfaiye ekipleri tarafından tamamen söndürüldü.
Polisten verilen bilgiye göre, yangın sonucunda restoran tamamen, iki adet hurma ağacı ise kısmen yanarak hasar gördü.
Soruşturma devam ediyor.
Fotoğraf: MHA
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.