Atletizm Federasyonu’ndan Spor Dairesi’ne teşekkür
![Atletizm Federasyonu’ndan Spor Dairesi’ne teşekkür](http://ww2.kibrispostasi.com/imagecache/headline_mobile/news/v/v2/v2gszdhbsxc_1709145909.jpg)
KKTC Atletizm Federasyonu, Savaşkan'ın fotoğrafı 8 Mart’ta yapılacak Devlet Piyangosu üzerinde yer alması adına Spor Dairesi’ne teşekkür etti.
![Atletizm Federasyonu’ndan Spor Dairesi’ne teşekkür](http://ww2.kibrispostasi.com/imagecache/newsimage/news/v/v2/v2gszdhbsxc_1709145909.jpg)
KKTC Atletizm Federasyonu, 2024 Paris Olimpiyatları hedefiyle hazırlıklarını sürdüren elit atleti Buse Savaşkan'ın fotoğrafı 8 Mart’ta yapılacak Devlet Piyangosu üzerinde yer alması adına, Spor Dairesi ve Piyangolar Birimine, atletizm ve spor kamuoyu adına teşekkür etti.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.