Hüseyin Amcaoğlu: Kentimizin her köşesinde temizlik kampanyamız sürüyor
Gönyeli-Alayköy Belediye Başkanı Hüseyin Amcaoğlu, kentin her köşesinde temizlik kampanyasının sürdüğünü ifade etti.
Gönyeli-Alayköy Belediye Başkanı Hüseyin Amcaoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak, "Kentimizin her köşesinde temizlik kampanyamız sürüyor" ifadelerini kullandı.
Başkan Amcaoğlu, "Biz temizleyeceğiz, siz değerli halkımızdan da ricamız bizimle iş birliği yaparak temizlenmiş alanları temiz tutmaya özen göstermenizdir. Birlikte temiz bir kent için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz." dedi.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.